אודות

זה התחיל בשנת 2006 כשזוג חברים קרובים נקלעו למשבר בנישואים. הכיוון של חיי הלך בכלל לעבר קריירה בתחום הפיננסים ואני הייתי שקוע כולי בלימודים ועבודה. בכל פעם שהייתי מתעדכן עם חברי בנוגע למה שקורה ביניהם היה מתעורר בי דחף טבעי לעזור אבל מיד הייתי מדכא אותו.."שבעל מקצוע יעזור להם" הייתי אומר לעצמי ומנסה להשתיק את הוודאות הפנימית הלא מובנת הזאת שאני יכול לעזור להם לצאת מזה.

זה נמשך כך זמן מה כשאני מנסה להמשיך בחיי כאילו הכל יהיה בסדר אך המשבר של חברי כאילו סירב להרפות ממחשבתי. בנקודה מסוימת חברי עדכן אותי ש"איש המקצוע" אליו הם הלכו, רשם לאשתו תרופות פסיכיאטריות. אפשר להגיד שבאותו רגע חטפתי את הסטירה שהייתי צריך כדי להתעורר. קלטתי ש"איש המקצוע" ממש לא מבין מה קורה ושהוא מנסה לפתור בעיה ביחסים באמצעות תרופות.

התערבתי באופן מיידי, דיברתי עם אישתי וקבענו בנינו שהיא תשב עם אישתו של חברי ואני אשב עם חברי ושלא נעזוב אותם עד שהם יוצאים מהמשבר. וכך עזרתי לחברי לצאת מהמשבר ואישתי ואני התחלנו למעשה את הקריירה שלנו כיועצים זוגיים. הקדשנו את עצמנו ללימוד מקיף של הנושא והתמחינו בהצלחה בכלים שנועדו לפתור קונפליקטים ומצבים לא אידאליים בחיים, אשר פותחו על ידי ל.רון.האברד.

אפשר להגיד שדרך המקרה הזה מצאנו מטרה אמיתית לחיים שנובעת מרצון פנימי חזק לעזור לאנשים. מאז נתנו אלפי שעות יעוץ באחוזי הצלחה גבוהים באופן חריג, דבר שהעניק לנו את הביטחון להתחייב להצלחת הייעוץ שאנו נותנים והוביל להקמת המכון לייעוץ זוגי.

בנוסף,באופן אישי, במהלך הקריירה שלי עסקתי בהצלחה רבה בשיקום  אסירים  וכן בבדיקה ובייעוץ בנושא אלימות במשפחה ברשויות מקומיות ובכלל זה מטעם עיריית תל אביב- יפו, עיריית ראשון לציון ועוד.

צרו קשר עכשיו בנייד 054-4766576  או במייל: sefi123@gmail.com