התאמה זוגית

התאמה זוגית? למי אכפת?!

כבר מגיל צעיר מלמדים אותנו  להאמין ב"אהבה ממבט ראשון", באיזשהו קסם מיוחד שמתרחש כשפוגשים את "האחד" או "האחת" כאילו כל הנושא של התאמה בין בני זוג הוא מיסטי ולא בשליטתנו.

זה מתחיל בסיפורי האגדות כשהנסיכה פוגשת את הנסיך יפה התואר, ממשיך ללוות אותנו בסרטי הנעורים ומאוחר יותר תופס אותנו בסרטי הקומדיה הרומנטית השונים.

הנסיך פוגש את הנסיכה, מתאהב בה והם חיים באושר ואושר עד עצם היום הזה.

אבל האם במציאות ככה מתנהלים הדברים או ש"לקסם" הזה אין שום קשר לחיים האמתיים?

שלא תבינו לא נכון, אני מאד בעד רומנטיקה ומאמינה גדולה באהבה אבל המרחק בין "התאהבות ממבט ראשון"  לבין התאמה זוגית והצלחת הזוגיות הוא מרחק שנות אור.

אני בטוחה שקרה לכם או שהבחנתם בסביבתכם לפחות פעם אחת בהתאהבות ממבט ראשון שהפכה בהמשך לחלום בלהות ולא הבנתם-איך זה יכול להיות?

אז איך באמת זה יכול להיות?

איך אפשר להימנע מזה?

%d7%9e%d7%94%d7%99-%d7%94%d7%aa%d7%90%d7%9e%d7%94-%d7%96%d7%95%d7%92%d7%99%d7%aa

התשובה לזה נמצאת בהבנה  של התשובה לשאלה:

 מהי התאמה זוגית?

האם זו המשיכה הפיזית?

האם זו ההרגשה שאני פשוט לא יכול/ה להיות רגע בלעדיו/ה?

האם זה האישור שאני מקבל/ת מהסביבה  – משפחה, חברים ? ("אתם כל כך מתאימים")

יכול להיות שלכל אחד מהדברים האלה עשויה להיות השפעה מסוימת על הבחירה של בן הזוג שלנו אבל אלו לא הדברים שיקבעו בסופו של דבר אם ישנה התאמה או לא.

אז מה כן יקבע?

ישנם כמה גורמי מפתח פשוטים אך רבי עוצמה שיכולים לעזור לכם לקבוע אם אתם מתאימים או לא.

אציג לפניכם אחד מהם והוא רמת הטון הרגשי.

הטון הרגשי הוא בעצם סוג הרגש שהאדם מפגין בחייו ושדרכו הוא רואה את החיים ומגיב לעולם סביבו.

אדם יכול להתנהל בחייו כשהרגש שמלווה אותו הוא שעמום, אחר יכול להתנהל כשהוא כל הזמן כועס, אדם נוסף ינהל את חייו באפתיה אחר בעליצות וכו'.

כמובן שאירועים חריגים עשויים להעלות או להוריד את האדם באופן זמני בטון הרגשי שלו – מאורעות שמחים יעלו אותו בטון הרגשי לכיוון רגשות של שמחה ועליצות ומאורעות עצובים כמו אובדן וכאב עשויים להוריד אותו בטון הרגשי לכיוון רגשות של עצב ויגון- אבל ישנו טון רגשי די קבוע לכל אדם.

מה הקשר להתאמה זוגית?!

תחשבו שהטון הרגשי של אחד מבני הזוג נמוך, הוא מתנהל בעצלתיים, לא מדבר הרבה, אין לו כוח לכלום, הוא עייף כל הזמן , רוצה את השקט שלו ואין לו ממש חשק לעשות דברים. בן הזוג השני לעומתו מלא חיים, אוהב להיות בעשיה, אוהב לצאת לטיולים, מדבר המון – אתם קולטים את התמונה…

נראה לכם שקשר כזה יכול להחזיק ?

אם תתבוננו היטב תבינו שכאשר קיים פער כל כך גדול בטונים הרגשיים של שני בני הזוג, תמיד יהיו ביניהם התמרמרויות ואי הסכמות .

אז איך אפשר לקבוע מהו הטון הרגשי של בן הזוג ? מהו הטון הרגשי שלי? האם יש ביניהם התאמה?  כל אלו דברים שאפשר לקבוע עם הכלים הנכונים.

אז אם אתם לא בטוחים מה המאפיינים שצריכים להיות בבן הזוג שמתאים לכם, אתם יכולים לפנות אלי.

צרו קשר עכשיו בנייד 054-4766576  או במייל: sefi123@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *