יעוץ זוגי – הדרך הנכונה

האם הרעיון ש"להיות בן זוג טוב זה בעצם תפקיד שאפשר להיות מעולה בו", נשמע לכם מוזר?

כמו שאין בית ספר רשמי להורים, כך גם אין בית ספר לזוגיות. אבל אין ספק שזאת מיומנות ואפשר ללמוד אותה ואת הכלים לשיפור שלה.

יעוץ זוגי שרוצה להביא לתוצאות חייב להתייחס לעובדה הזאת שהאדם שבא ליעוץ צריך לעבוד קשה ולרכוש את הכלים אשר יביאו לו שינוי משמעותי בחיים.

יועץ שנותן ללקוח שלו להשתרע על הספה שלו, פעם בשבוע למשך 45 דקות בגישה של "טפל בי", לא באמת ישיג את השינוי ביכולת של האדם להיות בן זוג טוב.

אם ניקח מישהו שרוצה לרכוש את המיומנות של מתופף ונגיד לו שהוא יכול לתופף רק פעם בשבוע למשך שעה מקסימום. האם אחרי שבועיים או חודש יהיה לנו בסופו של דבר מתופף מיומן, או מתופף שבמקרה הטוב יודע לנגן באופן צולע מקצב אחד או שניים?

יעוץ זוגי חייב להיות דומה לכל תחום אחר של הקניית מיומנות מבחינת האינטנסיביות שלו אחרת התוצאות יהיו חובבניות.

תארו לעצמכם שני אנשים שרוצים לבנות בית קטן. תיאורטית אמור לקחת להם שבועיים לבנות אותו בעבודה אינטנסיבית. אבל הם החליטו שהם נפגשים פעם בשבוע ל-45 דקות למטרה הזאת וככה הם מתחילים. הם חופרים במשך שעה בור כדי להניח את היסודות ואז לאחר שנגמר הזמן משאירים אותו ככה והולכים. במהלך השבוע הייתה רוח שמילאה את הבור בחול וירד גשם שהציף אותו וכשהם חוזרים לעבוד נדרשת להם חצי שעה רק כדי להגיע לאותה נקודה שבה הם סיימו את העבודה בשבוע שעבר. האם הם יצליחו אי פעם לבנות את הבית בצורה כזאת? תיאורטית אולי כן אבל החיים מוכיחים פעם אחר פעם שזה מתכון בטוח לחוסר הצלחה.

%d7%99%d7%a2%d7%95%d7%a5-%d7%96%d7%95%d7%92%d7%99-%d7%94%d7%93%d7%a8%d7%9a-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%95%d7%a0%d7%94-2

הדרך הנכונה להעביר יעוץ זוגי היא פגישות ארוכות יחסית, מספר פעמים בשבוע וכך ניתן להגיע לתוצאות מפתיעות תוך שבועיים עד חודש.

 צרו קשר עכשיו בנייד 054-4766576  או במייל: sefi123@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *