יעוץ זוגי

צרו קשר עכשיו בנייד 054-4766576  או במייל: sefi123@gmail.com

אם נדמיין שלכל בעיה ומשבר בזוגיות ישנם מספר שלבים של התהוות, כלומר נקודה בה המשבר בזוגיות פחות או יותר התחיל, נקודות בהם הוא לא הצליח להיפתר, נקודות בהם הוא החריף וכדומה, נוכל לראות שבפעולות של בני הזוג, הם מנסים למעשה להגיע פשוט לשלב הסיום של המשבר אך לא מצליחים.

לכאורה זה ברור מאליו, אבל אם תקדישו לכך עוד קצת תשומת לב תראו שבאמירה הפשוטה הזו מתחבאת הסיבה מדוע אפשר להציל כל קשר זוגי שנמצא במצב הזה…שימו לב, הם לא רוצים להיפרד. משהו מחזיק אותם ביחד למרות שהם סובלים, יש כאן שני כוחות מנוגדים בכל אחד מבני הזוג שיוצרים מצב שנראה תקוע

אני יכול לומר, די בביטחון, שבמידה ואתם מצויים באיזה שהוא קונפליקט ביחסים ואתם קוראים את השורות האלו, אתם מחפשים למעשה, ממש ברגע זה את הפתרון למשבר שלכם. אם זה המצב, אני רוצה לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון.

אם התקשורת ביניכם נעשתה שלילית; אם יש אי הסכמות על נושאים ספציפיים שנראה שלא ניתן לגשר עליהן; אם נראה שאתם רק תופסים את אותו מרחב אך מנהלים חיים נפרדים; אם יש חשש לבגידה או שהתרחשה בגידה בפועל; אם אתם נשארים ביחד רק בשביל הילדים; אם אתם נשארים ביחד כי אתם חוששים מההשלכות של הפרידה; אם נראה שהפתרון היחידי הוא פרידה אבל אתם לא נפרדים…אם אתם מוצאים את עצמכם באחד המצבים האלה אתם צריכים את הייעוץ שלי ואני מצידי מתחייב להצלחת הייעוץ.

צרו קשר עכשיו בנייד 054-4766576  או במייל: sefi123@gmail.com