משבר גיל 40 ובעיות בזוגיות

משבר גיל 40 ולמעשה כל משבר אישי אחר יכול להשפיע מאוד על היחסים בין בני הזוג.

זה מעניין ש-70% מהזוגות שמגיעים אלי לייעוץ בכלל לא מגיעים אלי כתוצאה מבעיות בזוגיות אלא הם מגיעים כתוצאה מבעיות אישיות שמשליכות על הזוגיות.

משבר גיל 40 הוא משבר נפוץ מאוד והמאמר הזה מתייחס אליו למרות שהכתוב בו נכון ברובו לרוב המשברים האישיים.

מה שקורה במשבר האישי הזה הוא שהאדם פתאום מתחיל להסתכל אחורה על מה הוא עשה עם חייו ומתחיל מעין חשבון נפש שמהותו חוסר שביעות רצון וכמיהה לשינוי.

עכשיו, מושא חוסר שביעות הרצון של אדם משתנה כמובן בין אדם לאדם.

יכול להיות אדם למשל שבעיני החברה השיג הכל. יש לו אישה טובה, ילדים חמודים, פרנסה טובה, בית מפואר, מכונית שהוא אוהב ובקיצור לא חסר לו כלום.

והוא עדיין מתוסכל מחייו במשבר הזה.

אנשים מסוימים לפעמים נוטים להילחץ ולפתור את התסכול בכל מיני פעולות קיצוניות כגון, עזיבת מקום העבודה, ניהול רומנים, גירושין וכדומה, מתוך אמונה שכך הם יהיו מאושרים.

זה נובע מכך שהם לא ממש מבינים מה הגורם לתסכול שלהם – וכמובן שאם הם לא מבינים את הגורם לתסכול הם גם לא יכולים לפתור אותו.

משברים אישיים נובעים ללא יוצא מן הכלל מכך שהאדם לא דואג לפתח את עצמו מבחינה אישית ויוצא מתקשורת טובה אפילו עם עצמו- הוא מגיע למצב שהוא לא מבין את עצמו.

משבר גיל 40 אינו שונה מבחינה זו.

לדעתי האישית משבר גיל 40 הוא משבר מקסים, שיכול באמת לתת הזדמנות לאדם לגלות את עצמו מחדש במידה והוא מכוון את פעולותיו בצורה נכונה.

האנשים שמחפשים את התשובות לתסכול שלהם בסוג המכונית שיש להם, ברמת המחייה שלהם, בוותק האישה שלהם וכדומה, סובלים בדרך כלל מרמת אחריות נמוכה כלפי הדברים שהם יצרו במהלך חייהם ולמעשה שואפים לעשות UNDO ולהתחיל מחדש.

זה עצוב לראות גבר שפתר את משבר גיל 40 על ידי הרס משפחתו. אני לא שופט אותו, הוא היה אומלל והרגיש שהוא חייב לעשות משהו כדי לפתור את האומללות.

אבל אפשר היה למנוע את הרס המשפחה בקלות על ידי ייעוץ אישי וייעוץ זוגי, לפני שהוא נוקט פעולות הרסניות.

"משבר" גיל 40 יכול להיות הדבר הכי טוב שקרה לאדם ולמשפחתו אם מאתרים את המוקד האמיתי לתסכול בזמן ופותרים אותו.

אם אתה מרגיש שחסר לך משהו בחיים ואתה פשוט לא יודע איך לפתור את זה, צור איתי קשר אני יכול לעזור.

צרו קשר עכשיו בנייד 054-4766576  או במייל: sefi123@gmail.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *